prohledejto.cz

Únik nafty z čerpadla

Rozvodné sady, čerpadla 12V, 24V, 230V. Dobré ceny, kvalita, rychlé dodání.

.

Někde v blízkosti čerpadla je problém s únikem nafty. Boční čerpadlo (jako trubky) zabil diesel + motor. Potrubí je těsné a neteče ze vstřiků. Nevím k čemu je ten středový šroub mezi trubičkami na pumpě, koukal jsem do manuálu ale nic & hellip;

.

Dobrý den, uniká mi nafta z palivového čerpadla. Neumím to pořádně popsat, tak pomůžu fotkami. Vedle šroubu na páce 2 na obrázku uniká nafta. Chci se zeptat jestli náhodou někdo neví jestli je tam potisk nebo .

.

Ahoj kluby, poradí mi někdo jak utěsnit trubky od vstřikovacího čerpadla ke vstřiku? Zajímají mě hlavně přípojky na pumpě. Díky za radu.

.

V tomto tutoriálu se naučíme, jaká jsou řešení, když z vašeho vozu Volkswagen Transporter uniká nafta.

.

V této příručce uvidíme, jaká jsou řešení, když ve vašem Renault Trafic uniká nafta.

.

V tomto článku se podíváme, jaká řešení jsou k dispozici, když z vašeho smartu fortwo uniká nafta.

.

Při bližším ohledání jsem zjistil, že se uvolnily dva šrouby a ani jsem tam nebyl (viz foto). ;

.

V tomto článku zjistíme, jaká jsou řešení úniku nafty ze sedadla.

.

Zjistěte v tomto příspěvku, jaká jsou řešení, pokud váš Volkswagen Lupo nejede na naftu.

.

Jednotka nejprve vylila uniklou naftu na vozovku, duhovou mapu postříkala smáčedlem s detergentním účinkem a počkala na příjezd policie.

.

Jsem tu nový tak jsem koupil kalhotky pro manželku Peugeot 306 1,9td combi rv 1998 s tím že pod autem kape nafta a zjistil že kape pod pumpu z pumpy chtěl jsem se zeptat protože nemám t vidět, jestli tyto & hellip;

.

Pokud má někdo zájem investovat do čerpací stanice se závodem vázaným na automobilový průmysl, je samozřejmě lepší se na takové zboží podívat blíže.

.

Bojovníci. Někde uniká nafta. přes čerpadlo na zem. Zatímco kapky. Nevíte, co hledat? Kde? Díky za radu!

.

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje, územní odbor Chrudim

.

Ahoj, setkal se někdo s únikem nafty kolem čerpadla na vačkové hřídeli? Jsem celý v prdeli. A tlustý. Některé jako šrouby, které jsem utáhl, jsou tam nějaké těsnění, děkuji moc

.

Dobrý den, na obrázku vstřikovacího čerpadla zespodu je součástka (nějaký el ventil?) Co to je nevím, nejsem mechanik a tento problém neznám, protože Snažím se řídit :-) Když to vypnu a nastartuji motor, funguje to jako & hellip;

.

Na čerpací stanici v Plzni-Slovanech unikla nafta z cisterny kamionu. Hasiči zabránili dalšímu úniku a olej přečerpali do sběrné nádrže.

.

V této příručce uvidíme, jaká jsou řešení, když z vašeho vozu Volkswagen Passat uniká nafta.

.

V této příručce se dozvíte, jaká řešení existují, pokud z vašeho vozu Volkswagen Touareg uniká nafta.

.

V této příručce zjistíte, jaká řešení jsou k dispozici v případě úniku nafty ve vašem Renault Latitude.

.

Kupte si dieselové a olejové čerpadlo COMPASS 07248, odesíláme okamžitě!

.

Zdravím škůdce, měnil jsem těsnění pod dandemakem jak olej vytekl a bylo dobře vidět. A po pár stovkách kilometrů se to znovu objevilo. Řekl bych, že je to motorické onemocnění PD. Plechová těsnění.

.

Zdravím, mám problém s únikem oleje z kroužku na čerpadle. Netuším, co je to za kroužek, ale teče přes něj olej, ale jen když nastartuji auto. Ve vypnutém stavu neteče. Vložím sem obrázek.

.

Ahoj Pegotani! Asi měsíc jsem svého pegotika při předjíždění trochu tlačil, asi 185 km/h, ale ne dlouho, max 3 minuty. Včera jsem trochu zkontroloval motor a všiml si nějakého oleje, nafty?

.

Taky jsem si myslel, že čerpadlo funguje trochu jinak, dokud jsem ho nerozebral a nezašrouboval všechny otvory, abych viděl, co se děje.

.

Koupil jsem Opel Zafira 1.9 CDTi R.v.2008 a mám problém. Auto mám na rampě, ale diesel nikde nejede, všechno setřel, nastartoval a nic. Po 10 km je vidět, že teče nafta a dělají se kapky pod motorem.Je to celé pocákané, takže to není & hellip;

.

Pumpa byla přišroubována pouze jedním záběrem...od výroby... dvě chyběly a ta, na které držela, byla již tak bez otřesů, že by se prostě neslepila.

.

Únik motorové nafty na čerpací stanici a v jejím okolí po natankování paliva do osobního automobilu likvidovali hasiči ve Kdyni.

.

V tomto článku uvidíme, jaká jsou řešení, když z vašeho sedadla ibiza uniká palivo.

.

V této příručce uvidíme, jaká jsou řešení, pokud z vašeho sedadla Cordoba uniká nafta.

.

Ahoj klube! Na 406,2003,2.2HDI mám takovou hezkou věc, že ​​z motoru kape nafta. Není přesně vidět, kde je únik, je to někde za / pod čerpadlem. pravděpodobně při studeném motoru .Upozornil mě & hellip;

.

Dobrý večer, prosím poraďte, našel jsem únik nafty zpod převlečné matice na vstupu vstřikovače nafty, samozřejmě je to druhý, vlevo, kam nemůžu dostat klíč, ani dotahování, ani neřešení (vyměňte kroužek nebo celou trubku & hellip ;

.

19.12.10:37 Jednotky HZS PS Varnsdorf a SDH Rumburk uklidily únik nafty z poškozené cisterny nákladního automobilu na kruhovém objezdu u čerpací stanice Shell u Rumburku.

.

Dobrý den, řeším nástup nafty z vysokotlaké části čerpadla, co se týče přívodu z nádrže, netěsnosti nemám, mám i zpětný ventil ... Fakt je, že jdu do auta ráno je sací větev naplněná naftou, auto jen škytá a je dlouhé & hellip;

.

Z nádrže kamionu hasiči odčerpali 500 litrů nafty.

.

Dobrý den, řekněte mi, prosím, z této nádoby mi teče olej. Nevíte někdo o co jde? Díky za odpověď.

.

27. srpna - 19:41 Ve středu večer jsme na žádost městské policie přistoupili k úniku oleje z vyřazené pražské V3S v bývalých kasárnách ve Vysokém Mýtě. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že došlo k úniku PHM přímo z nádrží.

.

Dobrý den, jsem tu nový, tak se zde učím. Mám Octavii 2 2.0tdi 16V 103kw rv.

.

Dieselovou veš mám v garáži pod autem asi 14 dní, dnes se moje obavy naplnily, z čerpadla Common Rail uniká nafta, nabídka služby Famco za 10 tisíc rublů. přetlak čerpadla, který mi přijde uprostřed a je to pětidenní událost.

.

Únik ropy - denní zprávy z Plzeňska.

.

Potřebuji poradit ... Při koupi vozu kupující tvrdil, že bylo vyměněno palivové čerpadlo a snímač tlaku ...

Majstrovstva sveta hokej b kategoria
Nahradne diely agrimotor 1500 w motor
Spoločenské šaty pre dámy l xl
Zoznam variabilných symbolov na platenie daní a preddavkov v 4.q
Cvičenie s vlastnou váhou pre mužov
Dámske šaty rosannah b-velikost č 2
27 miest kde najdes rastlinu v gta 5 na ps3
Lívance z vloček
Matka a syn erotika
2 hokejová2 liga


615
Bing Google